Personalul

Personal didactic

Nr. Nume si prenume Grad Specialitatea Aria curriculară An școlar
1 Alexa Adrian I Geografie Om și societate 2016-2017
2 Andrica Ciprian deb Economice Tehnologii 2016-2017
3 Andronache Adriana I Limba engleza Limba si comunicare 2013-2014
4 Andronache Adriana I Limba engleză Limbă și comunicare 2015-2016
5 Andronache Adriana I Limba engleza Limbă și comunicare 2014-2015
6 Andronache Adriana I Limba engleza Limbă și comunicare 2016-2017
7 Anghel Delia I Limba romana Limba si comunicare 2013-2014
8 Anghel Delia I Limba română Limbă și comunicare 2015-2016
9 Anghel Delia I Limba română Limbă și comunicare 2014-2015
10 Anghel Delia I Limba română Limbă și comunicare 2016-2017
11 Avram Lenuța I Limba română Limbă și comunicare 2014-2015
12 Barb Elena II Economice Tehnologii 2013-2014
13 Barb Elena II Economice Tehnologii 2015-2016
14 Barb Elena II Economice Tehnologii 2014-2015
15 Benea Luminita I Economice Tehnologii 2013-2014
16 Benea Luminița I Alimentație Director 2015-2016
17 Benea Luminita I Alimentatie Director 2014-2015
18 Benea Luminita I Alimentatie Director 2016-2017
19 Benea Marioara IP Estetica Tehnologii 2015-2016
20 Benea Marioara deb Estetică Tehnologii 2016-2017
21 Bianga Stela I Informatică Tehnologii 2015-2016
22 Bianga Stela I TIC Tehnologii 2016-2017
23 Bitere Cecilia def Economice Tehnologii 2013-2014
24 Bitere Cecilia def Economice Tehnologii 2014-2015
25 Bitere Cecilia def Economice Tehnologii 2016-2017
26 Blăjan Adina II Limba engleza Limba si comunicare 2013-2014
27 Blăjan Adina II Limba engleză - franceză Limbă și comunicare 2015-2016
28 Blăjan Adina II Limba engleza Limbă și comunicare 2014-2015
29 Blanaru Emanuel def Economie Om si societate 2013-2014
30 Blănaru Emanuel def Economie Tehnologii 2015-2016
31 Blanaru Emanuel def Economie Om și societate 2014-2015
32 Blanaru Emanuel II Economie Om și societate 2016-2017
33 Boiț Luminița Ramona def IP alimentație Tehnologii 2015-2016
34 Boit Luminita Ramona def IP alimentatie Tehnologii 2016-2017
35 Boit Ramona I IP alimentatie Tehnologii 2014-2015
36 Bokos Elisabeta I Istorie Filosofie Om si societate 2013-2014
37 Bokos Elisabeta I Istorie - Filosofie - Psihologie Om și societate 2015-2016
38 Bokos Elisabeta I Istorie Om și societate 2014-2015
39 Bolea Ramona II Matematica Matematica si stiintele naturii 2013-2014
40 Bordea Elena I Prot.consum. Director adjunct 2014-2015
41 Bordea Elena I Economice Tehnologii 2013-2014
42 Bordea Elena I Economice Tehnologii 2015-2016
43 Bordea Elena I Economice Tehnologii 2016-2017
44 Borza Nicoleta I Fizica - matematică Director adjunct 2015-2016
45 Borza Nicoleta I Fizica - matematică Director adjunct 2016-2017
46 Broască Ivan Mihaela I Informatică Tehnologii 2014-2015
47 Caluser Carla def Limba franceza Limba si comunicare 2013-2014
48 Chira Sorina def Economice Tehnologii 2013-2014
49 Chira Sorina II Economice Tehnologii 2015-2016
50 Chira Sorina def Economice Tehnologii 2014-2015
51 Chira Sorina II Economice Tehnologii 2016-2017
52 Cioara Dana Luiza I Economice Tehnologii 2015-2016
53 Cismas Alina Iulia def Limba franceza Limbă și comunicare 2016-2017
54 Cojocaru Sorin I Matematica Matematica si stiintele naturii 2013-2014
55 Cojocaru Sorin I Matematica Matematica și ștințele naturii 2014-2015
56 Condrat Elena II Alimentatie Tehnologii 2016-2017
57 Condrat Elena Alimentatie Tehnologii 2013-2014
58 Condrat Elena II Alimentație Tehnologii 2015-2016
59 Condrat Elena def IP alimentatie Tehnologii 2014-2015
60 Costescu Magda II Psihologie Om și societate 2016-2017
61 Costescu Magdalena Psihologie 2013-2014
62 Costescu Magdalena Psihologie 2015-2016
63 Costescu Magdalena Psihologie 2014-2015
64 Craciun Daniela I Alimentatie Tehnologii 2016-2017
65 Craciun Daniela I Alimentatie Tehnologii 2013-2014
66 Crăciun Daniela I Alimentatie Tehnologii 2015-2016
67 Craciun Daniela I Alimentatie Tehnologii 2014-2015
68 Crisan Dorin I Comert Tehnologii 2014-2015
69 Crisan Dorin I Comert Tehnologii 2013-2014
70 Crisan Iosif Dorin I Comert Tehnologii 2016-2017
71 Crișan Iosif Dorin I Comert Tehnologii 2015-2016
72 David Maria I Prelucrarea lemnului Tehnologii 2014-2015
73 David Maria I Prelucrarea lemnului Tehnologii 2016-2017
74 David Maria I Prelucrarea lemnului Tehnologii 2013-2014
75 David Maria I Prelucrarea lemnului Tehnologii 2015-2016
76 Dinuta Mihail I Electrice Tehnologii 2014-2015
77 Dinuta Mihail I Electrice Tehnologii 2016-2017
78 Dinuta Mihail I Electrice Tehnologii 2013-2014
79 Dinuță Mihail I Electrice Tehnologii 2015-2016
80 Dobra Maria I Limba română Limbă și comunicare 2014-2015
81 Dobra Maria I Limba română Limbă și comunicare 2016-2017
82 Dobra Maria I Limba romana Limba si comunicare 2013-2014
83 Dobra Maria I Limba română Limbă și comunicare 2015-2016
84 Dolcan Marius II Matematica Matematica și ștințele naturii 2014-2015
85 Dolcan Marius II Matematica Matematică și științele naturii 2016-2017
86 Dolcan Marius II Matematica Matematica si stiintele naturii 2013-2014
87 Dolcan Marius II Matematică Matematică și științele naturii 2015-2016
88 Dot Claudia II Limba romana Limba si comunicare 2013-2014
89 Duta Constantin Viorel I dr Comert Tehnologii 2013-2014
90 Faur Camelia def Limba engleza Limbă și comunicare 2014-2015
91 Faur Camelia def Limba engleza Limba si comunicare 2013-2014
92 Feier Daniela I dr Economice Tehnologii 2014-2015
93 Feier Daniela I dr Economice Tehnologii 2016-2017
94 Feier Daniela I dr Economice Tehnologii 2015-2016
95 Feier Daniela I dr Economice Tehnologii 2013-2014
96 Fodor Ramona I Comert Tehnologii 2014-2015
97 Fodor Ramona I Comert Tehnologii 2016-2017
98 Fodor Ramona I Comert Tehnologii 2015-2016
99 Fodor Ramona I Comert Tehnologii 2013-2014
100 Fruja Cristina I Informatică Tehnologii 2014-2015
101 Fruja Cristina I TIC Tehnologii 2016-2017
102 Fruja Cristina I Informatică Tehnologii 2015-2016
103 Fruja Cristina I Informatica Tehnologii 2013-2014
104 Gheorghiu Claudia I Economice Tehnologii 2014-2015
105 Gheorghiu Claudia I Economice Tehnologii 2016-2017
106 Gheorghiu Claudia I Economice Tehnologii 2015-2016
107 Guță Anca Turism Tehnologii 2015-2016
108 Hirseu Laura I Limba franceza Limbă și comunicare 2014-2015
109 Hirseu Laura II Limba franceza Limbă și comunicare 2016-2017
110 Hirseu Laura I Limba franceza Limba si comunicare 2013-2014
111 Hirseu Laura I Limba franceză Limbă și comunicare 2015-2016
112 Iacob Mihaela I Matematica Matematica și ștințele naturii 2014-2015
113 Iacob Mihaela I Matematica Matematică și științele naturii 2016-2017
114 Iacob Mihaela I Matematica Matematica si stiintele naturii 2013-2014
115 Iacob Mihaela I Matematica Matematică și științele naturii 2015-2016
116 Iacobescu Raluca I Informatică Tehnologii 2015-2016
117 Igelschi Eugen def Matematica Matematică și științele naturii 2016-2017
118 Igelschi Eugen def Matematică Matematică și științele naturii 2015-2016
119 Indre Claudia I Economice Tehnologii 2013-2014
120 Indries Liliana Adina I Alimentatie Tehnologii 2014-2015
121 Indries Liliana Adina deb Alimentatie Tehnologii 2016-2017
122 Indrieș Liliana Adina Alimentație Tehnologii 2015-2016
123 Ivan Marilena II Chimie - Biologie Matematică și științele naturii 2015-2016
124 Ivan Marilena II Biologie Matematica și ștințele naturii 2014-2015
125 Ivan Marilena I Biologie - chimie Matematică și științele naturii 2016-2017
126 Ivan Marilena II Biologie Matematica si stiintele naturii 2013-2014
127 Lazăr Zoie I Geografie Om și societate 2015-2016
128 Lazar Zoie I Geografie Om și societate 2014-2015
129 Lazar Zoie I Geografie - engleza Om și societate 2016-2017
130 Lazar Zoie I Geografie Om si societate 2013-2014
131 Laziun Roxana II Geografie Om și societate 2016-2017
132 Mates-Pop Bianca deb Limba engleza Limbă și comunicare 2016-2017
133 Max Marinela I Chimie - Fizica Matematica si stiintele naturii 2013-2014
134 Mihulet Monica def Limba franceza Limba si comunicare 2013-2014
135 Motrescu Cristina def Limba engleza Limbă și comunicare 2016-2017
136 Murar Anca def Economice Tehnologii 2016-2017
137 Nae Mariana I Informatica Tehnologii 2013-2014
138 Naghi Dot Claudia II Limba română Limbă și comunicare 2015-2016
139 Naghi Dot Claudia II Limba română Limbă și comunicare 2016-2017
140 Nagy Andrei I Turism Director adjunct 2013-2014
141 Nagy Andrei I Turism Tehnologii 2015-2016
142 Nagy Andrei I Turism Tehnologii 2014-2015
143 Nagy Andrei I Turism Tehnologii 2016-2017
144 Necula Claudia II Economice Tehnologii 2013-2014
145 Necula Claudia II Comerț Tehnologii 2015-2016
146 Necula Claudia II Comert Tehnologii 2014-2015
147 Necula Claudia II Comert Tehnologii 2016-2017
148 Nicoara Angela I Religie Om si societate 2013-2014
149 Nicoară Angela I Religie Limbă și comunicare 2015-2016
150 Nicoara Angela I Religie Om și societate 2014-2015
151 Nicoara Angela I Religie Om și societate 2016-2017
152 Petras Alin I Protectia mediului Tehnologii 2013-2014
153 Petraș Alin I Protectia mediului Tehnologii 2015-2016
154 Petras Alin I Protectia mediului Tehnologii 2014-2015
155 Petras Alin I Protectia mediului Tehnologii 2016-2017
156 Popițanu Corina def IP Estetică Tehnologii 2015-2016
157 Popițanu Corina I IP Estetică Tehnologii 2014-2015
158 Popițanu Corina def IP Estetica Tehnologii 2016-2017
159 Pricopie Andreea Limba engleză Limbă și comunicare 2015-2016
160 Rada Carla I Fizică Matematica și ștințele naturii 2014-2015
161 Riscan Marcela I IP Alimentatie Tehnologii 2016-2017
162 Roiban Ion I Electrice Tehnologii 2013-2014
163 Selmerean Camelia I Chimie Matematica si stiintele naturii 2013-2014
164 Selmerean Camelia I Chimie Matematică și științele naturii 2015-2016
165 Selmerean Camelia I Chimie Matematica și ștințele naturii 2014-2015
166 Selmerean Camelia I Chimie Matematică și științele naturii 2016-2017
167 Simina Marius Economie Om si societate 2013-2014
168 Simina Marius Economie Tehnologii 2015-2016
169 Simina Marius Economie Om și societate 2014-2015
170 Simina Marius deb Economie Om și societate 2016-2017
171 Șobea Silviu I Fizica Matematică și științele naturii 2016-2017
172 Șobea Silviu I Fizică Matematică și științele naturii 2015-2016
173 Șobea Silviu I Fizică Matematica și ștințele naturii 2014-2015
174 Șortan-Joca Violeta I Turism Tehnologii 2016-2017
175 Sortan-Joca Violeta I Economice Tehnologii 2013-2014
176 Șortan-Joca Violeta I Economice Tehnologii 2015-2016
177 Sortan-Joca Violeta I Turism Tehnologii 2014-2015
178 Stinga Veronica I Romana Limba si comunicare 2013-2014
179 Stoian Iuliana I Socio - umane Om și societate 2016-2017
180 Szemes Andrei I Educatie fizica Om și societate 2016-2017
181 Szemes Andrei I Educatie fizica Om si societate 2013-2014
182 Szemes Andrei I Educație fizică Om și societate 2015-2016
183 Szemes Andrei I Educatie fizica Om și societate 2014-2015
184 Tomus Corina def Limba franceza Limbă și comunicare 2016-2017
185 Tomus Corina def Limba franceza Limba si comunicare 2013-2014
186 Tomuș Corina def Limba franceză Limbă și comunicare 2015-2016
187 Tomus Corina def Limba franceza Limbă și comunicare 2014-2015
188 Valean Flaviu Mihai II Geografie Om si societate 2013-2014
189 Vălean Flaviu Mihai II Geografie Om și societate 2015-2016
190 Valean Flaviu Mihai II Geografie Om și societate 2014-2015
191 Vicol Ancuța def Economice Tehnologii 2015-2016
192 Vlad Cristina II Comert Director 2013-2014
193 Vlad Cristina II Comert Tehnologii 2014-2015
194 Vlad Cristina Emilia I Comert Tehnologii 2016-2017
195 Vlad Cristina Emilia I Comert Tehnologii 2015-2016
196 Vulea Camelia I dr Istorie Om și societate 2016-2017
197 Vulea Camelia I dr Istorie Om si societate 2013-2014
198 Vulea Camelia I dr Istorie Om și societate 2015-2016
199 Vulea Camelia I dr Istorie Om și societate 2014-2015

Personal auxiliar

Nr. Nume şi prenume Funcţia Specialitatea
1 Alb Gabriela Secretar sef Economist
2 Boldis Rozalia Administrator patrimoniu
3 Kiss Mihaiu Supraveghetor de noapte
4 Lazar Eugen Pedagog
5 Magda Olivia Secretar Economist
6 Magdici Maria Contabil sef Economist
7 Moldovan Mihai Inginer sistem Automatizari si calculatoare
8 Poraicu Livia Laborant
9 Suciu Claudia Bibliotecar Biblioeconomie
10 Szekely Adriana Admistrator financiar Economist